Jesteśmy fizjoterapeutami z wieloletnim doświadczeniem w pracy z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych, pacjentami po operacjach ortopedycznych, neurochirurgicznych oraz dziećmi z dysfunkcjami neurorozwojowymi. 

Pracujemy używając między innymi technik terapii manualnej, terapii powięziowej, terapii neurorozwojowej oraz igłoterapii.

Każdego dnia przywracamy sprawność naszym pacjentom. Swoją pracę traktujemy jak misje. Uśmiech i zadowolenie naszych pacjentów jest dla nas priorytetem.


Trenujemy regularnie: biegamy w maratonach, ścigamy się na rolkach szybkich, trenujemy kalistenikę i bierzemy udział w zawodach  triathlonowych, gdyż doskonale wiemy jak ważne jest zdrowie i sprawność fizyczna. By to osiągać i zdobywać nowe rekordy wykorzystujemy TRI-CONCEPT!

 

 

Ty też zadbaj o siebie i wskocz na najwyższy poziom swoich możliwości!

AD

  1. pl
  2. en

Nasz zespół:

 

mgr Piotr Znajdek -  fizjoterapeuta. Wiedzę zdobył na pięcioletnich studiach magisterskich na kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Po studiach ukończył dodatkowe szkolenia, które pozwalają mu skutecznie pomagać pacjentom. Pracuje głównie metodami Terapii Manualnej Holistycznej oraz techniką na tkankach miękkich w oparciu o koncepcję Fascial Distortion Model i Anatomy Trains. W rehabilitacji dysfunkcję pacjenta rozpatruje w szerokiej perspektywie mechanizmów, które powodują negatywne odczucia. Nie zawsze tam, gdzie pacjent odczuwa ból znajduje się przyczyna bólu, dlatego starannie szuka, diagnozuje i likwiduje źródło dolegliwości, a nie tylko skutek. Pomaga osobom aktywnym, sportowcom w powrotach do pełnej sprawności, wspiera wszystkich swoich podopiecznych w prowadzeniu aktywnego trybu życia. Od 3 sezonów współpracuje z żużlowcami Get Well Toruń. Ma zaliczonych kilka maratonów biegowych i maratonów na rolkach szybkich, od 2016 roku trenuje triathlon.

 

 

mgr Paweł Znajdek - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku  fizjoterapia. Na co dzień pracujący z dziećmi z dysfunkcjami ośrodkowego układu nerwowego, oraz osobami dorosłymi borykającymi się z dolegliwościami bólowymi. W swojej pracy posługuje się m. in. technikami z zakresu terapii manualnej, terapii neurorozwojowej, oraz kinesiotaping'u.

 

 

mgr inż. Maciej Bukowski - absolwent Uniwersytetu  Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgszczy. Inspektor jakości  w branży konstrukcji stalowych i obróbki metali. Specjalista w dziedzinie badań NDT.

KONTAKT

kontakt@triconcept.pl

tel. +48 884 958 814

 Copyright © 2017 TRI-CONCEPT 

All rights reserved